Kaspars Ezeriņš - Lai mana sirds priecājas

from by Jauna slavas dziesma

supported by
/
  • Streaming + Download

    Includes unlimited streaming via the free Bandcamp app, plus high-quality download in MP3, FLAC and more.

      €5 EUR  or more

     

about

Autors: Kaspars Ezeriņš.
Izpilda: Kaspars Ezeriņš, Lana Āboltiņa, Lība Ēce-Kalniņa, Krista Emanuela Cēberga, Renāte Luīze Cietvīra, Elīna Šīmane, Ingus Macats, Roberts Dinters, Norberts Skraucis un Miķelis Vīte.
Ieraksts tapis projekta „Jauna slavas dziesma" ietvaros sadarbībā ar Valda Indrišonoka ierakstu studiju ļoti skaistā vietā - Liepājas rajona „Kurzemes Pērlē".
Jau trešo gadu starpkonfesionālā iniciatīva „Jauna slavas dziesma" turpina apzināt un popularizēt iepriekš neierakstītas kristīgas slavas un pielūgsmes dziesmas visā Latvijā. Kopš pirmās ierakstu sesijas 2011. gada vasarā ir ierakstītas vairāk kā 100 jaunas dziesmas. Par dziesmu izmantošanu, notīm, akordiem, lūgums dot ziņu, rakstot jauna.slavas.dziesma@gmail.com vai zvanot 29105168.
Paldies visiem, visiem, visiem par atsaucību un palīdzību projekta tapšanā!

credits

from JAUNA SLAVAS DZIESMA, released February 23, 2015

tags

license

all rights reserved

about

Jauna slavas dziesma Latvia

Projekts „Jauna slavas dziesma" ir starpkonfesionāla, nekomerciāla rakstura iniciatīva apzināt un popularizēt iepriekš neierakstītas kristīgas slavas un pielūgsmes dziesmas visā Latvijā. 2011. gada vasarā tika ierakstītas 11 dziesmas, kuras var aplūkot arī youtube kanālā Jauna Slavas Dziesma. ... more

contact / help

Contact Jauna slavas dziesma

Streaming and
Download help